Vandaag word ik lid van De Fysioclub

Birgit Teunissen, Fysiotherapeut zal vanaf April 2018 ons team komen versterken bij Somatic de Fysioclub

Hallo allemaal!

Ik ben dus de nieuwe collega, Birgit Teunissen. Ik ben 23 jaar en heb op de HU gezeten. Mijn mediorstage heb ik in het MRC Doorn gelopen en mijn seniorstage heb ik met veel plezier gedaan in 1e lijnspraktijk de Schans waar Marijn zijn vrouw ook werkt!


Ik heb sinds korte tijd een lichte verslaving aan fitness en doe alweer een tijdje paardrijden. Ook is reizen een van mijn hobby’s en ben ik voordat ik bij jullie mag starten eerst nog Borneo aan het verkennen met mijn moeder en zus. Ik zal vanaf 10 april op de maandag, woensdag en vrijdag in Leersum te vinden zijn en de dinsdag en donderdag in Doorn. Ik heb affiniteit met ouderen en hoop verder bij jullie uit te vinden waar mijn specifieke interesses nog meer liggen. Heb je tips of feedback komende periode, schroom dan niet om mij hiervan op de hoogte te brengen.

Tot gauw!

Birgit Teunissen Fysiotherapeut bij Somatic de Fysioclub 1