Start “Gezond blijven” groepen per 19 mei

We hebben fantastisch nieuws! Na een lange periode van lockdown, waarbij geen binnensport activiteiten waren toegestaan, worden vanaf 19 mei de maatregelen opgeheven.

Voor De Fysioclub houdt dit in dat de Gezond blijven fitness groepen vanaf 19 mei weer gaan starten op alle locaties van De Fysioclub. Er is wel een voorwaarde: het aantal nieuwe ic- en ziekenhuisopnames moet op maandag 17 mei verder zijn gedaald. Als dit niet het geval is, wordt door de overheid de pauzeknop ingedrukt. De tweede stap wordt dan uitgesteld waarover we dan zullen informeren.

Wil jij graag structureel aan je gezondheid werken en zoek je naar een club met goede begeleiding? Kijk op Gezond Blijven en word lid van onze club, De Fysioclub.

Hopelijk treffen we elkaar snel!