MTC de Fysioclub en ASC Nieuwland ondertekenen nieuw contract

ASC Nieuwland heeft de lopende afspraken met Martijn Wijers van het MTC de Fysioclub weer nieuw leven ingeblazen. Het contract heeft een looptijd van 3 jaar.

ASC Nieuwland heeft de lopende afspraken met Martijn Wijers van het MTC de Fysioclub weer nieuw leven ingeblazen. De afspraken zijn netjes op papier gezet. En op maandag 27 augustus zijn de afspraken met een handtekening en een handdruk bezegeld. Het contract heeft een looptijd van 3 jaar.

Elke speler met een blessure kan zich op maandagavond tussen 18.15 uur en 19.45 uur kosteloos laten onderzoeken door Martijn. Martijn is elke maandagavond beschikbaar voor onze club. Heb je een blessure of wat vage klachten? Meld dit dan bij je eigen trainer en bel vervolgens het MTC (033-4531677). Je maakt dan een afspraak voor het blessurespreekuur. Je kunt je ook online aanmelden voor het spreekuur. Martijn zorgt dat je snel van je blessure af bent!

ASC Nieuwland is verheugd met de diensten van het MTC de Fysioclub!

MTC de Fysioclub en ASC Nieuwland ondertekenen nieuw contract - MTC de Fysioclub